Kilka słów o Zdrowej Wyspie

Nasze posiłki to nie tylko jedzenie, to przede wszystkim zdrowy styl życia i dobre samopoczucie. Aby w pełni sprostać Twoim wymaganiom liczymy kalorie, ważymy gramatury wszystkich dań oraz podajemy zawartość białka, tłuszczów i węglowodanów w każdym posiłku.

Oferujemy Ci dietę pudełkową złożoną z pięciu pełnowartościowych posiłków od 1200 kcal do 4000 kcal. Katering dietetyczny dostarczymy Ci dzień wcześniej na cały następny dzień. W naszej ofercie znajdziesz również pyszne zestawy obiadowe, które możesz zjeść na miejscu w naszej Restauracji, zabrać ze sobą na wynos lub otrzymać dostawę pod wskazany adres.

Dokładamy wszelkiej staranności aby nasze posiłki były nie tylko zdrowe, ale i smaczne. Smażymy tylko na oleju kokosowym lub oliwie z oliwek, używamy produktów najwyższej jakości, które są nam codziennie dostarczane- świeże owoce i warzywa, mięso prosto od rzeźnika. Twoja dieta nie musi być nudna! A z nami będzie smacznie, zdrowo i fit!

Zapraszamy do skorzystania z usług ZDROWEJ WYSPY

Zadbaj o zdrowie i piękną sylwetkę ze ZDROWĄ WYSPĄ

Katering możesz zamówić na dowolną ilość dni oraz w każdym momencie zawiesić jego dostawy. Każdego dnia wieczorem dostarczamy Ci pakiet pięciu pełnowartościowych posiłków na następny dzień. Każdy posiłek zapakowany jest w oddzielny pojemnik i szczelnie zgrzany. W naszej ofercie znajdziesz ponadto diety indywidualne dopasowane do Twoich potrzeb: gdy chcesz stracić na wadze, jesteś mamą karmiącą, cierpisz na nietolerancje pokarmowe. W naszej ofercie znajdziesz również dietę wege oraz dla sportowców przygotowujących się do zawodów.

Ciesz się pyszną i zdrową dietą ze ZDROWYĄ WYSPĄ